REZULTATE CONCURS ”DRAGOBETE”, EDIȚIA A III-A 24.02.2019

 

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,TUDOR ARGHEZI” PITEŞTI

CONCURSUL JUDEŢEAN DE ABILITAȚI PRACTICE “DRAGOBETELE”-24.02.2019

 

NR. CRT. NUMELE  SI  PRENUMELE  ELEVULUI CLASA ȘCOALA  DE  PROVENIENȚĂ CADRU  DIDACTIC ÎNDRUMĂTOR PUNCTAJ OBȚINUT/PREMIU
1. ARMEANCA RALUCA PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” PANTAZEANU LAVINIA 89 p
2. BADEA PATRICK PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA 92 p
3. BĂDIŢĂ ALBERT MIHAI PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA 90 p
4. BĂRBULESCU ANDREEA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA Absent
5. BOBOCESCU SARAH PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” PANTAZEANU LAVINIA 89 p
6. BURCIU AMALIA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA

 

92 p
7. CÂRLEA DARIA PREG. SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” MITU GEORGETA

TUDOR CLAUDIA

82 p
8. CÂRSTEA ANDREI KLAUSS PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 80 p
9. CHIVU IASMINA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 94 p Mențiune
10. CÎRSTEA CARLA MARIA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 80 p
11. COMAN CARINA GABRIELA PREG. SC. GIMN. „ION MINULESCU” DINESCU RODICA 98 p Premiul II
12. CONSTANTIN IRINA PREG. SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” MITU GEORGETA

TUDOR CLAUDIA

84 p
14. DĂNOIU ŞTEFANIA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA 91 p
15. ENESCU NATALIA PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” LANGA CRISTINA 100 p Premiul I
16. ERBASU DENISA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 92 p
17. FIRU DARIA PREG. SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” MITU GEORGETA

TUDOR CLAUDIA

89 p
18. IACOBESCU ALEXANDRU CĂTĂLIN PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 90 p
19. IORDACHE DAVID PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA 94 p Mențiune
20. MARICA IULIANA ANCA PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” BĂBUŞI MARIANA 86 p
21. MORARU ALINA PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BADEA DENISA 88 p
22. NAIDIN NIKOLAS ADRIAN PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 86 p
23. NEDELCUŢĂ EVA PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” BĂBUŞI MARIANA 89 p
24. NICOLAE ALESIA PREG. SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” LANGA CRISTINA 90 p
25.

 

RĂDUCU ANDREI PREG. SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” POPESCU LILIANA 96 p Premiul III
26. ARGESEANU ALEXANDRA MARIA I SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ZAMFIR FLORENTINA 94 p Mențiune
27. BABAROGU DARIAN I SC. GIMN. „TRAIAN” VASILESCU BIANCA 92 p
28. BĂDÎRCEA MIRUNA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 88 p
29. CEAPOTĂ ALEXANDRA I SC. GIMN. „MATEI BASARAB” POPA MIHAELA 92 p
30. DAVID MĂDĂLINA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 88 p
31. DRAGOMIR MIRUNA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 90 p
32. ENACHE MIRUNA I SC. GIMN. „TRAIAN” TOMA SIMONA 92 p
33. GANGONE MARIA I SC. GIMN. „MATEI BASARAB” POPA MIHAELA 90 p
34. IONESCU NICOLETA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 88 p
35. MATEI BIANCA I SC. GIMN. „MATEI BASARAB” POPA MIHAELA 92 p
36. NAIDIN ALESSIA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 90 p
37. NAIDIN MARIA I SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” BENGA MIRELA 90 p
38. PETRE DARIA I SC. GIMN. „ION MINULESCU” ZAMFIR FLORIN 94 p Mențiune
39. POENARU CRISTINA MARIA I SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ZAMFIR FLORENTINA 92 p
40. RADESCU DARIA I SC. GIMN. „TRAIAN” TOMA SIMONA 100 p Premiul I
41. RADULESCU ALEXANDRU I SC. GIMN.” TRAIAN” VASILESCU BIANCA 96 p Premiul III
42. ŞERBĂNESCU MIRUNA I SC. GIMN. „ION MINULESCU” ZAMFIR FLORIN 92 p
43. STEFANESCU JACQUELINE I SC. GIMN.” I. L. CARAGIALE” NICOLESCU ALINA

NEACSU ROXANA

98 p Premiul II
44. CHIRAN MARIA A II-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” VIŞAN NICULINA 98 p Premiul II
45. CIOBANU DANIELA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” DASCĂLU LUMINIŢA 100  p Premiul I
46. CIOCÂRLAN ALEXANDRA A II-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” VIŞAN NICULINA 93 p
47. CISMARU RAISSA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 90 p
48. COJOCARU ELENA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” DASCĂLU LUMINIŢA 90 p
49. CONSTANTIN KARINA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 91 p
50. FRÎNCU RAISA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 92 p
51. ILIE MARIA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” DASCĂLU LUMINIŢA Absent
52. MUSOIU RUXANDRA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 90 p
53. PULPĂ BOGDAN A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 96 p Premiul III
54. VLADU KARINA A II-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MIRCEA GEORGIANA 94 p Mențiune
55. ANDREI ANDREEA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 89 p
56. CĂLUGĂROIU DENISA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MARCU VASILICA 100 p Premiul I
57. CERNEA TEODORA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MARCU VASILICA 90 p
58. CIOBANU CĂTĂLINA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 86 p
59. CONSTANTIN RAMONA A III-A SC. GIMN. „NEGRU VODA” PREDA MIHAELA 89 p
60. CRÎNGUŞ ANA MARIA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MARCU VASILICA 90 p
61. CRUCERU REBECA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MARCU VASILICA 96 p Premiul III
62. DATCU TATIANA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 89 p
63. DOBRICĂ ANA MARIA A III-A SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” POPA ANCA

TOMOIU IOANA

86 p
64. DRĂGUŞIN ALEXANDRA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” MARCU VASILICA 94 p Mențiune
65. FLOREA DENISA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 90 p
66. GHERASIM  IANIS A III-A SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” CRINU GEORGIANA

CIOLPAN ADELA

Absent
67. IONICĂ XENIA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 91 p
68. MACHE ELENA A III-A SC. GIMN.” NEGRU VODA” PREDA MIHAELA 88 p
69. PARTENE REBECA ANDREEA A III-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ZMĂRĂNDESCU SOFIA 87 p
70. POPESCU ALEXANDRA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 88 p
71. SERBAN IOANA A III-A SC. GIMN. „I.L. CARAGIALE” CRINU GEORGIANA

CIOLPAN ADELA

Absent
72. ŞERBAN GIOARSĂ  ALEXANDRA A III-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” ZMĂRĂNDESCU SOFIA Absent
73. STOICA ANITA A III-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” IONESCU ŞTEFANIA 98 p Premiul II
74. BARBU ERICA IOANA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 95 p
75. CONSTANTIN ANDRA A IV-A SC. GIMN. „D. RĂDULESCU”, OARJA PRODAN NADIA 96 p
76. DENUŢĂ IASMINA A IV-A SC. GIMN. „MIRCEA ELIADE” BOLOCAN LUMINIŢA 97 p Mențiune
77. DINA RIANA A IV-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” PROISTOŞESCU ELENA 98 p Premiul III
78. FRÎNCU ARIANA GEORGIANA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 95 p
79. GOGONCEA MARIA ALINA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 96 p
80. GRAURE ROBERTA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” RADU DORILENA Absent
81. ILIE DAVID A IV-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” PROISTOŞESCU ELENA Absent
82. LINCAN ARIANA A IV-A SC. GIMN. „MIRCEA ELIADE” BOLOCAN LUMINIŢA 96 p
83. MIHAI ANA MARIA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” RADU DORILENA 93 p
84. POPA CARLA GABRIELA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” RADU DORILENA 99 p Premiul II
85. PREDUŢOIU ANDREI MĂDĂLIN A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 94 p
86. RADU RAISA A IV-A SC. GIMN. „D. RĂDULESCU”, OARJA PRODAN NADIA 97 p Mentiune
87. SANDU MARIA ALEXANDRA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 96 p
88. SOARE ERIKA FLORENTINA A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 95 p
89. STĂNICĂ CIPRIAN MIHAI A IV-A SC. GIMN. „TUDOR ARGHEZI” PREDA MANUELA 94 p
90. ŢEŢU OTILIA A IV-A SC. GIMN. „MIHAI EMINESCU” NIŢESCU ALINA 100 p Premiul I

 

 

 

DIRECTOR,

Prof.LIVIU POPA